سایت و دامنه سازمارکت به فروش میرسد 09128083719

پرسش و پاسخ های متداول
 • کیفیت محصولات ساز مارکت چگونه هست و آیا میتونم با اطمینان خرید کنم؟

  کلیه سازها و محصولات جانبی از میان برندهای مورد نظر دستچین و توسط کارشناسان سایت کیفیت و اصالت آنها تایید شده اند بنابراین از کیفیت، سلامت و اصالت آنها مطمئن باشید.

 • چطور میتونم در سایت ثبت نام کنم ؟

  ثبت نام و ورود به ناحیه کاربری در ساز مارکت خیلی سریع و راحت از طریق دکمه "ورود و عضویت" در بالای سایت انجام میشه. برای تائید هویت شما در طی مراحل ثبت نام باید "شماره موبایل" یا "ایمیل" خودتون رو تائید کنید این تائید هم توسط شما و با وارد کردن کدی انجام میشه که ما به موبایل یا ایمیل تون میفرستم.

  تعیین نام کاربری برای ورود

  از میان "شماره موبایل" یا "ایمیل" هر کدام که در مرحله اول ثبت نام وارد و توسط شما تائید بشه، اون به عنوان نام کاربریتون برای ورود به سایت در دفعات بعدی مورد استفاده قرار میگیره. پس اگر تمایل دارین که شماره موبایلتون به عنوان نام کاربری و فاکتور ورود به ناحیه کاربریتون انتخاب بشه در مرحله اول شماره موبایلتون  رو وارد کنید.

  اما از اونجایی که در ایام خاصی از سال ممکنه اس ام اس تائید به دلیل شلوغی شبکه به دست کاربرای عزیزمون نرسه، ما ایمیل رو هم قرار دادیم که شما به راحتی بتونید با تائید ایمیل تو سایت عضو بشید، اما جای نگرانی نیس چرا که باز بعدا میتونید از داخل پنل کاربری شماره موبایل خودتون رو تائید و برای ورود به سایت در دفعات بعدی از موبایلتون استفاده کنید. خلاصه ما برای اینکه کاربرامون همه جوره راحت باشن فکر همه جاشو کردیم.

 • هزینه ارسال سفارش ها چطور محاسبه میشه ؟

  پست پیشتاز به تمامی نقاط ایران 17,000 تومان و برای سفارشهای بالای 300,000 تومان رایگان خواهد بود

  پیک موتوری فقط برای شهر تهران 30,000 تومان و برای سفارشهای بالای 600,000 تومان رایگان خواهد بود

 • محدوده خدماتی فروشگاه کجاست ؟

  به تمامی مناطق تحت پوشش پست در سراسر کشور ارسال انجام می شود

 • چطور میتونم صورت حساب خودم رو برای خرید از سایت پرداخت کنم ؟

  در حال حاضر تنها روش پرداخت صورت حساب سبد خرید شما، پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی است